Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP V214a Monitor 20.7-inch

5490.00 ден.
€ 89.49

Сериски број: 1FR84AA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  20.7"
 Резолуција  1920 х 1080
 Контраст  600:1 static; 5000000:1 dynamic
 Агол на видливост  178° horizontal; 178° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x HDMI 1.4
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  490 мм (W) x 197 мм  (D) x 362 мм  (min H)
 Тежина  3  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 28 W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 24x Gaming Display

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

23490.00 ден./€ 382.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.