Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Нов
HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

Дата на пристигање 10.04.2022

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

Дата на пристигање 28.01.2022

- AMD Ryzen 7 5800U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon RX Vega 6

53990.00 ден./€ 880.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

Дата на пристигање 21.01.2022

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

48990.00 ден./€ 798.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.