Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
Victus by HP (931A9EA)

Victus by HP (931A9EA)

- Intel® Core™ i7-13700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP (931B0EA)

Victus by HP (931B0EA)

- Intel® Core™ i5-13500H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

81990.00 ден./€ 1336.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.