Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Laptop 15s-fq2006nia (3X9R0EA)

HP Laptop 15s-fq2006nia (3X9R0EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-eq2004nia (48M38EA)

HP Laptop 15s-eq2004nia (48M38EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

25990.00 ден./€ 423.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-eq2012nia (48M44EA)

HP Laptop 15s-eq2012nia (48M44EA)

- AMD Ryzen™ 3 5300U
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

19990.00 ден./€ 325.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-fq2004nia (3B3J6EA)

HP Laptop 15s-fq2004nia (3B3J6EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.