Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Pavilion Desktop PC TP01-1000nh (489S8EA)

HP Pavilion Desktop PC TP01-1000nh (489S8EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700G
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.