Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 27-cb0021na (6A2X9EA)

45990.00 ден.
€ 749.63

Сериски број: 6A2X9EA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Спецификација
 Процесор  AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0GHz max boost clock, 8MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200MHz (2x8GB)
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  27" FHD (1920 x 1080), IPS, AntiGlare, 300 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek 802.11b/g/n/a/ac (2x2) and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  USB Black Wired keyboard USB Black Wired mouse
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (Battery Charging 1.2); 1 headphone/microphone combo; 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (Battery Charging 1.2); 2 USB 2.0 Type-A; 1 HDMI-out 1.4; 1 RJ-45
 Димензии  612 x 475 x 21 mm
 Тежина  6,59  kg
 Безбедност
 Lock slot Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  90W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 11 Plus 64-bit
 Боја  Jet Black
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pavilion All-in-One 27-ca...

62990.00 ден./€ 1026.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.