Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4 5
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Pavilion 15-eh3000nia (807G1EA)

HP Pavilion 15-eh3000nia (807G1EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon™ Graphics

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Envy x360 15-fe0004nn (8D8P8EA)

HP Envy x360 15-fe0004nn (8D8P8EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home

75990.00 ден./€ 1238.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0065nia (9T5K8EA)

HP Laptop 15-fc0065nia (9T5K8EA)

- AMD Ryzen™ 3 7320U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

23990.00 ден./€ 391.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

27490.00 ден./€ 448.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (853R0ES)

HP 250 G10 (853R0ES)

- Intel® Core™ i3-1315U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ef2008nn (801X6EA)

HP Spectre x360 14-ef2008nn (801X6EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

88990.00 ден./€ 1450.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 14-ef2020nn (8D6Q7EA)

HP Spectre x360 14-ef2020nn (8D6Q7EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

90990.00 ден./€ 1483.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 5-eg3132nia (8C9N6EA)

HP Pavilion 5-eg3132nia (8C9N6EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

37490.00 ден./€ 611.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Victus Gaming Laptop 16-r0060nia (931A9EA)

Victus Gaming Laptop 16-r0060nia (931A9EA)

- Intel® Core™ i7-13700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

87990.00 ден./€ 1434.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.