Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet 05X Black Toner

7690.00 ден.
€ 125.04

Сериски број: CE505X

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Компатибилен за следиве модели:
HP LaserJet Printers: P2055dn, P2055x

Забелешка: Не е компатибилен со P2035 моделите

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3699.00 ден./€ 60.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

3499.00 ден./€ 56.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.