Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP RO04 4-cell Battery

HP RO04 4-cell Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP ProBook 430 G3
HP ProBook 440 G3

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP HS04 4-cell Battery

HP HS04 4-cell Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP 250 G5 Notebook PC
HP 255 G5 Notebook PC
HP 250 G4 Notebook PC
HP 255 G4 Notebook PC

2799.00 ден./€ 45.62
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 90W AC/Auto/Air Combo Smart Adapter

HP 90W AC/Auto/Air Combo Smart Adapter

Адаптер за НР лаптоп (за автомобил)

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Travel Adapter 65W

HP USB-C Travel Adapter 65W

Адаптер за НР лаптоп

2699.00 ден./€ 43.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 65W Smart Adapter

HP 65W Smart Adapter

Адаптер за НР лаптоп 65W

1799.00 ден./€ 29.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

Ласерски колор принтер (користен)

- Брзина на печатење: 20 стр/мин
- Технологија: Ласерски (колор)
- Резолуција: 600 х 600 dpi
- Дуплекс, Мрежна кар

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.