Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

Ласерски колор принтер (користен)

- Брзина на печатење: 20 стр/мин
- Технологија: Ласерски (колор)
- Резолуција: 600 х 600 dpi
- Дуплекс, Мрежна кар

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - ProBook 450 G2

HP Original Keyboard - ProBook 450 G2

HP Оригинална тастатура за:

HP Probook 450 G0
HP Probook 450 G1
HP Probook 450 G2

3999.00 ден./€ 65.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP RA04 4-cell Battery

HP RA04 4-cell Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP ProBook 430 G1
HP Probook 430 G2

3599.00 ден./€ 58.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP RO04 4-cell Battery

HP RO04 4-cell Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP ProBook 430 G3
HP ProBook 440 G3

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 150W Slim Adapter (4.5mm)

HP 150W Slim Adapter (4.5mm)

HP Aдаптер 150W

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP JC04 4-cell Battery

HP JC04 4-cell Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP 250 G6 Notebook PC
HP 255 G6 Notebook PC

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 90W AC/Auto/Air Combo Smart Adapter

HP 90W AC/Auto/Air Combo Smart Adapter

Адаптер за НР лаптоп (за автомобил)

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Pavilion dv6

HP Original Keyboard - Pavilion dv6

HP Оригинална тастатура за:

HP Pavilion dv6-1000

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Pavilion dv7

HP Original Keyboard - Pavilion dv7

HP Оригинална тастатура за:

HP Pavilion dv7-1000

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.