Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
USB Drive OSCOO 32GB

USB Drive OSCOO 32GB

- USB 2.0/3.0

249.00 ден./€ 4.06
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive OSCOO 64GB

USB Drive OSCOO 64GB

- USB 2.0/3.0

349.00 ден./€ 5.69
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 16GB
- DDR4
- 2400MHz

5290.00 ден./€ 86.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 512GB

SSD OSCOO 512GB

SSD диск SATA III
- 512GB
- 2.5"

3290.00 ден./€ 53.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Verbatim Vi550 S3 256GB 2.5

Verbatim Vi550 S3 256GB 2.5

- SSD диск SATA III
- 256GB
- 2.5"

1890.00 ден./€ 30.81
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 1TB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

9490.00 ден./€ 154.69
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Mini Projector OWLENZ SD20

Mini Projector OWLENZ SD20

- Светлина 600 Lumens
- Контраст 1000:1
- Резолуција 430x320 (1920x1080)

3690.00 ден./€ 60.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP дополнителна фиока за 550 листа

9790.00 ден./€ 159.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive 128GB

USB Drive 128GB- USB 2.0/3.0
- достапен во 5 бои

799.00 ден./€ 13.02
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.