Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Projector OWLENZ SD300

Projector OWLENZ SD300

- Светлина 3000 Lumens
- Контраст 2000:1
- Резолуција 1280x768 (1920x1080)

12490.00 ден./€ 203.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Android Gaming Projector OWLENZ SD80

Android Gaming Projector OWLENZ SD80

- Светлина 2300 Lumens
- Контраст 1000:1
- Резолуција 800x480 (720P/1080P)

10990.00 ден./€ 178.7
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 960GB

SSD OSCOO 960GB

SSD диск SATA III
- 960GB
- 2.5"

6990.00 ден./€ 113.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Projector OWLENZ UC46+

Projector OWLENZ UC46+

- Светлина 1200 Lumens
- Контраст 800:1
- Резолуција 800x400 (1920x1080)

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 512GB M.2 NVMe

SSD OSCOO 512GB M.2 NVMe

SSD диск M.2 NVMe
- 512GB

4990.00 ден./€ 81.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 16GB
- DDR4
- 2400MHz

4490.00 ден./€ 73.01
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 2 year Post Warranty Standard

HP 2 year Post Warranty Standard

Дополнителна гаранција од 2 година за лаптоп за следниве модели...

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP PR06 Notebook Battery

HP PR06 Notebook Battery

Оригинална батерија за HP лаптоп:

HP ProBook 4330s Notebook PC
HP ProBook 4530s Notebook PC
HP ProBook 4535s Notebook PC
HP ProBook 4540s Notebook P

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Battery HP RI04 - ProBook 450 G3

Battery HP RI04 - ProBook 450 G3

Оргинална батерија за:

HP ProBook 450/470 G3

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.