Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

OMEN Laptop 15-en0011nia (40K87EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1650 Ti

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J87EA)

HP 250 G8 (27J87EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

42490.00 ден./€ 692.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-eh0247nia (3T731EA)

HP Pavilion 15-eh0247nia (3T731EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J88EA)

HP 250 G8 (27J88EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Notebook 15s-fq1000nia (9PZ33EA)

HP Notebook 15s-fq1000nia (9PZ33EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP Citadel Gaming Chair

OMEN by HP Citadel Gaming Chair

- OMEN Гејминг столица
- Боја: Црна и црвена
- Димензии: мин. 143 x 62 x 59 cm
- Тежина: 30 кг

22490.00 ден./€ 366.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 255 G8 (2W1D4EA)

HP 255 G8 (2W1D4EA)

- AMD 3020e
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

16490.00 ден./€ 268.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.