Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
HP Pavilion 15-cs2020na (7MY53EA)

HP Pavilion 15-cs2020na (7MY53EA)

- Intel® Core™ i3-8145U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

30990.00 ден./€ 503.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion x360 14-dh0026na (7BT48EA)

HP Pavilion x360 14-dh0026na (7BT48EA)

- Intel® Core™ i3-8145U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

33490.00 ден./€ 544.55
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 440 G7 (2D300EA)

HP ProBook 440 G7 (2D300EA)

- Пристигнува наскоро

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Intel UHD Graphics 620

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G7 (9HP68EA)

HP ProBook 450 G7 (9HP68EA)

- Пристигнува наскоро

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Intel UHD Graphics 620

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G7 (8VU51EA)

HP ProBook 450 G7 (8VU51EA)

- Пристигнува наскоро

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130

35990.00 ден./€ 585.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G7 (9HP69EA)

HP ProBook 450 G7 (9HP69EA)

- Пристигнува наскоро

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB M.2 SSD
- Intel UHD Graphics 620

36490.00 ден./€ 593.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Notebook - 17-by1004na (8AR14EA)

HP Notebook - 17-by1004na (8AR14EA)

- Intel® Core™ i5-8565U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

38990.00 ден./€ 633.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 430 G6 (6HL44EA)

HP ProBook 430 G6 (6HL44EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Windows 10 Pro 64-bit

40490.00 ден./€ 658.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 430 G6 (5PP30EA)

HP ProBook 430 G6 (5PP30EA)


- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Windows 10 Professional

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.