Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2
HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Notebook 15s-fq2000nia (3B3J2EA)

HP Notebook 15s-fq2000nia (3B3J2EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

38990.00 ден./€ 635.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 13-aw2034nn (3E5Y6EA)

HP Spectre x360 13-aw2034nn (3E5Y6EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

84990.00 ден./€ 1385.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Notebook 15s-fq1000nia (9PZ33EA)

HP Notebook 15s-fq1000nia (9PZ33EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

32990.00 ден./€ 537.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G7 (197P1EA)

HP 250 G7 (197P1EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteBook 850 G8 (2Y2R6EA)

HP EliteBook 850 G8 (2Y2R6EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 10 Pro 64-bit

72990.00 ден./€ 1189.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 255 G8 (2W1D4EA)

HP 255 G8 (2W1D4EA)

- AMD 3020e
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

16490.00 ден./€ 268.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 255 G8 (27K51EA)

HP 255 G8 (27K51EA)

- AMD Ryzen™ 3 3250U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 14-dv0350nia (3Y0N3EA)

HP Pavilion 14-dv0350nia (3Y0N3EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.