Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
HP Pavilion x360 14-dh0026na (7BT48EA)

HP Pavilion x360 14-dh0026na (7BT48EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i3-8145U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 430 G6 (5PP30EA)

HP ProBook 430 G6 (5PP30EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Intel UHD 620 Graphics
- Windows 10 Professional

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OMEN by HP 17-cb0018na (8BS21EA)

OMEN by HP 17-cb0018na (8BS21EA)

- Intel® Core™ i7-9750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® RTX 2070
- Windows 10 Home 64-bit

97990.00 ден./€ 1593.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G6 (5TL52EA)

HP ProBook 450 G6 (5TL52EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® UHD Graphics 620
- Windows 10 Professional

50990.00 ден./€ 829.11
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Gaming Pavilion - 15-cx0001na (4AN69EA)

HP Gaming Pavilion - 15-cx0001na (4AN69EA)

- Intel® Core™ i5-8300H
- РАМ Меморија: 8GB
- 1TB SATA + 16GB Optane
- NVIDIA® GeForce® GTX1050
- Windows 10 Home

38490.00 ден./€ 625.85
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.