Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP JC04 4-cell Battery

Download Pdf
2999.00 ден.
€ 48.88

Сериски број: 2LP34AA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Резервни делови

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Компатибилна со следниве модели:
 

HP 250 G6 Notebook PC
HP 255 G6 Notebook PC
HP 240 G6 Notebook PC 
HP 245 G6 Notebook PC

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro 400 color M4...

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP USB-C Travel Adapter 65W

2699.00 ден./€ 43.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.