Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 20kd 19.5-inch Monitor

Download Pdf
5490.00 ден.
€ 89.27

Сериски број: T3U83AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  19.5" - 49,53 см
 Резолуција  1440 х 900
 Контраст  1000:1 static; 6000000:1 dynamic
 Агол на видливост  178° horizontal; 178° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  45.46 x 19.43 x 37.64 cm (max); 45.46 x 4.75 x 30.12 cm (min)
 Тежина  2,9  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 20 W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 27-inch Curved LED M...

14990.00 ден./€ 243.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 24-inch Business Mon...

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 27-inch Curved monit...

12990.00 ден./€ 211.22
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.