Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet M111w Printer

6590.00 ден.
€ 107.42

Сериски број: 7MD68A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 20/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна  8.4 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  до 600 х 600 x 1 dpi
 Предвиден број на стр. месечно  од 100 до 1.000 страни, максмимум 8.000 страни
 Меморија  32MB
 Брзина на процесор  500 MHz
 Оперативни системи  Full solution software available only for Windows 7, Windows 10, Windows 11, and newer; For Windows Server 2008 R2 64-bit, 2012 64-bit, 2012 R2 64-bit, 2016 64-bit only print driver is installed. Windows RT OS for Tablets (32 & 64-bit) uses a simplified HP print driver built into the RT OS; Linux systems use in-OS HPLIP software
 Потрошен материјал  HP 150A
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија  1 х 100 листа
 Поддржани формати   A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  Hi-Speed USB 2.0, 2.4GHz Wireless 802.11b/g/n with Bluetooth®️ low energy
 Опционални приклучоци  компатибилен со HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 65гр. до 120гр/м2
 Димензии на производот  346 x 360 x 280mm
 Тежина на производот  3,8 kg 
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер кертриџ за 500 страници, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, USB кабел
 Гаранција на уредот:  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

5590.00 ден./€ 91.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.