Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Notebook 15-da1015na (7SD06EA)

31490.00 ден.
€ 512.03

Сериски број: 7SD06EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-8265U (1.60GHz Turbo Boost up to 3.90GHZ, 6MB, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2400 (1x8GB) доплата за RAM меморија 4GB; 8GB; 16GB
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  DVD +/-RW SuperMulti
 Монитор  15.6" diagonal HD SVA anti-glare WLED-backlit (1366 x 768)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  Full-size island-style jet black keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 1 HDMI 1.4b
 2 x USB 3.1; 1 x USB 2.0
 1 Microphone-in
 
1 Headphone-out
 Димензии  376 mm (W) x 246 mm (D) x 22 mm (max H)
 Тежина  1,77 kg
 Безбедност  Kensington MiniSaver™ security lock support
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell, 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5PQ00EA)

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77...

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5TK28EA)

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.