Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

SSD OSCOO 120GB M.2 NVMe

1590.00 ден.
€ 25.92

Сериски број: OSCM2120

Количина: пар.

Бренд: OSCOO

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Form factor  PCIe Gen3.0*4 NVME 1.3
 Interface  3D NAND Flash
 SATA  /
 Capacity  120GB
 Operating voltage  DC 5V +/- 5%
 Flash type  3D TLC
 Sequential Read (*max)  Up to 2000MB/s
 Sequential Write (*max)  Up to 1250MB/s
 Max Random 4K Read  1100 IOPS
 Max Random 4K Write  800 IOPS
 Power consumption  1.8W
 Operating tempretaure  ~ 0o - 70oC
 Dimensions  60 x 22 x 4 mm
Гаранција
 Гаранција  36 месеци

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

8490.00 ден./€ 138.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.