Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Notebook - 14s-dq0015na (7QA89EA)

32490.00 ден.
€ 528.29

Сериски број: 7QA89EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i5-8265U (1.60GHz up to 3.90GHz Turbo Boost, 6MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2400MHz SDRAM (1x8GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  256 GB PCIe® NVMe™ TLC SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  14" diagonal FHD IPS anti-glare micro-edge WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11b/g/n/ac (1x1) and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  Full-size island-style ash silver keyboard
 Надворешни портови 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C™; 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A; 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4b; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  324 x 225 x 18 mm 
 Тежина  1,46 kg
 Безбедност  Fingerprint reader
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5PQ00EA)

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77...

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5TK28EA)

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.