Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Notebook 15s-fq1000nia (9PZ33EA)

32990.00 ден.
€ 537.73

Сериски број: 9PZ33EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1035G1 (1.0GHz, up to 3.6GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6MB L3 cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Full-size, natural silver keyboard with numeric keypad; HP TrueVision HD Camera with integrated digital microphone
 Надворешни портови  1 USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (Data Transfer Only, 5 Gb/s signaling rate); 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only); 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4b; 1 headphone microphone combo; 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  358 x 242 x 17 mm 
 Тежина  1,69 kg
 Безбедност  Kensington Mini Saver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја
 Natural silver cover and base
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (2Y2R6EA...

72990.00 ден./€ 1189.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G7 (197P1EA)

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 255 G8 (2W1D4EA)

16490.00 ден./€ 268.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.