Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 24 All-in-One PC 24-f0036ny (9CJ22A)

27490.00 ден.
€ 448.08

Сериски број: 9CJ22EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-9100Т (3.1GHz base frequency, up to 3.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2400MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  DVD-Writer
 Монитор  23.8" FHD IPS ZBD anti-glare WLED-backlit three-sided micro-edge (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek 802.11b/g/n/a/ac (1x1) and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  White Wired keyboard USB White Wired mouse
 Надворешни портови  2 USB 2.0; 2 USB 3.0; 1 headphone/microphone combo 3-in-1 memory card reader; HDMI-out 1.4
 Димензии  540 x 419 x 16 mm
 Тежина  5,92  kg
 Безбедност  Lock slot Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  90W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година..... дополнителна гаранција за 3 години....повеќе

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (4HS...

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G3 Microtower PC (8VR...

20490.00 ден./€ 333.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.