Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet 3639 All-in-One Printer

3390.00 ден.
€ 55.12

Сериски број: F5S43C

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин ц/б, 6 стр. мин колор
 Технологија на печатење Инкџет (колор)
 Број на бои 2 (blacktri-colour), еден црн и три-колор кертриџи
 Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно макс. 1.000 стр. месечно (100 - 200 стр)
 Екран 7 segment + Icon LCD
 Mobile Printing можности HP ePrint, HP wireless direct printing, Apple AirPrint™
 Оперативни системи Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
Mac OS X v10.8 Mountain Lion, OS X v10.9 Mavericks, OS X v10.10 Yosemite
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 6.5 стр/мин ц/б , до 5.5 стр/мин колор
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 300dpi 
 Тип на скенер Flatbat
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен 297 mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 60 листа
 Печатење без маргини  подржано
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0, Wireless
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 200 грама
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 438 x 310 x 158 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 5,09 кг ), надвор од кутија ( 4,1 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

89990.00 ден./€ 1463.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.