Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден.
€ 451.34

Сериски број: 1CZ61EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-8500 (3.00GHz Turbo Boost to 4.10GHz, 9MB cache, 6 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија  /
 Хард диск  500GB 7200 rpm SATA - доплата за SSD диск 120GB; 240GB; 480GB
 Мултимедија драјв  SATA DVD-Writer
 Монитор  HP Monitor - опција (погледни понуда)
 Мрежна карта  LANIntegrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE
 Безжични уред  /
 Тастатура  HP USB Wired Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 1 16 
Назад: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 DisplayPort™ 1.2; 1 power connector; 1 RJ-451 VGA; 2 USB 3.1 Gen 1; 4 USB 2.0
Внатрешни: 1 M.2 2230; 1 M.2 2230/2280; 1 PCIe 3 x16; 2 PCIe 3 x1
 Димензии (Ш х Д х В)  170мм x 274мм x 338мм 
 Тежина  5,47kg
 Безбедност  Lock slot
 Напојување  310W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS 2.0
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 24x Gaming Display

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

23490.00 ден./€ 382.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.