Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Pavilion All-in-One 27-xa0000ny (5KS12EA)

51990.00 ден.
€ 847.43

Сериски број: 5KS12EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-8700T (2.4 GHz base frequency, up to 4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8 GB DDR4-2666 SDRAM
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 630
 Видео меморија  NVIDIA® GeForce® MX130 (2 GB GDDR5 dedicated)
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  27" diagonal FHD BrightView WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 M.2 combo
 Тастатура  HP USB Wired White Keyboard with volume control,  HP Wired White Mouse
 Надворешни портови  2 USB 3.1 Gen 2 Type-C™; 3 USB 3.1 Type A (1 support battery fast charging 1.2); 1 HDMI-in 1.4; 1 HDMI-out 1.4; 1 headphone/microphone combo 3-in-1 memory card reader
 Димензии  612 x 483 x 19 mm
 Тежина  7,65  kg
 Безбедност
 Lock slot Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  150W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дизајн  Snowflake white
 Гаранција  1 година..... дополнителна гаранција за 3 години....повеќе

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (4HS...

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G3 Microtower PC (8VR...

20490.00 ден./€ 333.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.