Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 255 G8 (2W1D4EA)

16490.00 ден.
€ 268.79

Сериски број: 2W1D4EA_I

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  AMD 3020е (1.2GHz, up to 2.6GHz max boost, 4MB L3 cache, 2 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2400MHz (1x4GB)
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" HD (1366 x 768), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC
 Безжични уреди  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  Full-size keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 2 Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 HDMI 1.4b; 1 AC power
 Димензии  358 x 242 x 20 mm
 Тежина  1,74 kg
 Безбедност  TPM 2.0
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell, 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја
 Dark ash silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G8 (27J87EA)

42490.00 ден./€ 692.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U...

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.