Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 136A Black Original LaserJet Toner Cartridge

3190.00 ден.
€ 52

Сериски број: W1360A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Компатибилен за следиве модели:

 

HP LaserJet M209dwe 
HP LaserJet M209dw 
HP LaserJet M211d 
HP LaserJet M211dw 
HP LaserJet MFP M233dw 
HP LaserJet MFP M233sdn 
HP LaserJet MFP M233sdw 
HP LaserJet MFP M234dwe 
HP LaserJet MFP M234dw 
HP LaserJet MFP M234dwe 
HP LaserJet MFP M234sdne 
HP LaserJet MFP M234sdn 
HP LaserJet MFP M234sdwe 
HP LaserJet MFP M234sdw 
HP LaserJet MFP M236d 
HP LaserJet MFP M236dw 
HP LaserJet MFP M236sdn 
HP LaserJet MFP M236sdw

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3799.00 ден./€ 61.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

4199.00 ден./€ 68.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.