Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProBook 450 G5 (2RS09EA)

36490.00 ден.
€ 593.33

Сериски број: 2RS09EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-8250U (1.60GHz up to 3.40GHz Turbo Boost, 6MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 доплата за RAM меморија 4GB; 8GB; 16GB
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  500GB SATA 7200rpm - доплата за SSD диск 120GB; 240GB; 480GB
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" LED-backlit HD UWVA anti-glare flat (1366 x 768)
 Мрежна карта  интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2x2) WiFi and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  HP Premium Keyboard, full-size, spill resistant
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x USB 3.1 Type-C
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  376 mm (W) x 264 mm (D) x 20 mm (max H)
 Тежина  2,10 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 48WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Pro 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5PQ00EA)

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77...

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5TK28EA)

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.