Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 36A Compatible Laser Toner Cartridge

499.00 ден.
€ 8.13

Сериски број: HP436

Количина: пар.

Бренд: Premium

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Капацитет: ~2.000 страни

Компатибилен за следиве модели:

HP LaserJet M1120 mfp 
HP LaserJet M1120n mfp
HP LaserJet M1522
HP LaserJet M1522n
HP LaserJet M1522n mfp
HP LaserJet M1522nf
HP LaserJet M1522nf mfp
HP LaserJet P1505
HP LaserJet P1505n

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3799.00 ден./€ 61.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.