Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP All-in-One - 22-c0031ny (8XC52EA)

26490.00 ден.
€ 431.78

Сериски број: 8VC52EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-9100Т (3.1GHz base frequency, up to 3.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 8GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  21.5" FHD IPS anti-glare WLED-backlit three-sided micro-edge (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek 802.11b/g/n/a/ac (1x1) and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  HP USB Wired Keyboard, HP USB Mouse
 Надворешни портови  1 headphone/microphone combo; 2 USB 2.0; 2 USB 3.0; 1 HDMI 1.4; 3-in-1 memory card reader
 Димензии  490 x 390 x 14 mm
 Тежина  5,39  kg
 Безбедност
 Kensington Lock slot; Firmware TPM 2.0
 Напојување  90W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година..... дополнителна гаранција за 3 години....повеќе

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (4HS...

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G3 Microtower PC (8VR...

20490.00 ден./€ 333.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.