Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro MFP M130a

5990.00 ден.
€ 97.4

Сериски број: G3Q57A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење Ласерски (ц/б)
 Број на бои 1 (black) - 1.600 страни 
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 250 до 2000 страни, макс 8.000
 Меморија на факс /
 Брзина на факс /
 Оперативни системи Windows® 7; Windows Vista®; Microsoft® Windows® XP, Server 2003, Server 2008; Mac OS X v10.4, v10.5, v10.6; Linux, Windows 8
 Потрошен материјал  HP CF217A OriginalHP217 CompatibleHP219 Imaging Drum
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 20 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија 30% - 400%
 Резолуција на копирање/скенирање 600 х 400 dpi  / 1200 х 1200 dpi
 Тип на скенер Flatbat
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 100 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) не
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0 port
 Опционални приклучоци /
   
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60- 163 gr/m2
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 398 x 288 x 231 мм )
 Тежина на производот со кутија (  ), надвор од кутија ( 6.8 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен ,драм,  струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, Readiris PRO text recognition software, УСБ кабел
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

89990.00 ден./€ 1463.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.