Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini PC (4CZ92EA)

33990.00 ден.
€ 552.68

Сериски број: 4CZ92EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i3-8100T (3.10GHz, 6 MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB)
 Графичка картица Intel UHD Graphics 630
 Видео меморија /
 Хард диск 256 GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв
/
 Монитор HP Monitor - опција (погледни понуда)
 Мрежна карта LANRealtek RTL8111HSH-CG GbE
 Безжични уред /
 Тастатура USB Business Slim Standalone Wired Keyboard; HP USB Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови Напред: 1 headphone; 1 headset connector; 2 USB 3.1 Gen 1 
Назад: 2 DisplayPort™ 1.2; 1 RJ-451 VGA; 2 USB 3.1 Gen 1; 2 USB 2.0
Внатрешни: 1 M.2 2230; 1 M.2 2230/2280
 Димензии 17.7 x 17.5 x 3.4 cm
 Тежина 1,25kg
 Безбедност Lock slot
 Напојување 65W Power adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем Windows 10 Pro 64-bit
 Спецификација од производителот Комплетна спецификација
 Гаранција 1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 27-inch Curved LED M...

14990.00 ден./€ 243.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 24-inch Business Mon...

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SAMSUNG 27-inch Curved monit...

12990.00 ден./€ 211.22
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.