Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 24-cb0000nh (634U8EA)

35990.00 ден.
€ 586.63

Сериски број: 634U8EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Спецификација
 Процесор  AMD Ryzen™ 5 5500U (up to 4.0GHz max boost clock, 8MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (2x4GB)
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  23.8" FHD (1920 x 1080), AntiGlare, 250 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  HP 225 White Wired Keyboard and mouse combo
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (Battery Charging 1.2); 2 USB 2.0 Type-A; 1 HDMI-out 1.4; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 
 Димензии  540 x 183 x 42 mm
 Тежина  5,37  kg
 Безбедност  Lock slot, Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  90W Smart AC Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Starry White
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cb0021na (6...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pavilion All-in-One 27-ca...

62990.00 ден./€ 1026.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.