Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro M501dn

Download Pdf
27990.00 ден.
€ 455.12

Сериски број: J8H61A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 


Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 43/А4 страни во минута
 Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна 7.2  секунди 
 Макс. резолуција на печатење 600 х 600
 Предвиден број на стр. месечно од 1.500 до 6.000 страни (100.000 страни)
 Меморија 256 МБ
 Брзина на процесор 1500 MHz
 Оперативни системи Windows 10 all 32-bit/64-bit editions; Windows 8/8.1 all 32-bit/64-bit editions; Windows 7 all 32-bit/64-bit editions, Windows Vista all 32-bit editions; OS X 10.10 Yosemite, OS X 10.9 Mavericks, OS X 10.8 Mountain Lion, OS X 10.7 Lion; SUSE Linux (12.2, 12.3, 13.1), Fedora (17, 18, 19, 20), Linux Mint (13, 14, 15, 16, 17), Boss (3.0, 5.0), Ubuntu (10.04, 11.10, 12.04, 12.10, 13.04, 13.10, 14.04, 14.10), Debian (6.0.x, 7.x); Other OS: UNIX
 Фиоки за хартија 1 х 550 листа; 100 листа мануелна фиока
 Излезна фиока за хартија 1 х 250 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) Стандардно (автоматски)
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0 Host/Device Ports; Fast Ethernet 10 Base-T/100 Base-TX, Gigabit Ethernet 1000 Base-T
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 220 гр/м2
 Димензии на производот 413 x 639 x 289 mm
 Тежина на производот 11,6 кг 
 Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T525 36-in Prin...

109990.00 ден./€ 1788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro M15a Printer

3690.00 ден./€ 60
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T830 24-in Mult...

299990.00 ден./€ 4877.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.