Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Pavilion 15-bc514na (7NE41EA)

54990.00 ден.
€ 894.15

Сериски број: 7NE41EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-9750H (2.60GHz with Turbo Boost 4.50GHz, 12MB, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666MHz SDRAM (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 630
 Видео меморија  NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB
 Хард диск  128GB M.2 SSD + 1TB SATA 5400rpm
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" diagonal FHD SVA anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  Realtek 802.11b/g/n/a/ac (2x2) and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Full-size island-style acid green keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only); 1 USB 2.0 Type-A (Data Transfer Only); 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 HDMI; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  382 x 252 x 24 mm
 Тежина  2,2 kg
 Безбедност  Kensington Mini Security slot™
 Напојување  150W AC Adapter, 4-cell 63.3WH Li-ion polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5PQ00EA)

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77...

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5TK28EA)

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.