Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 80A Compatible Laser Toner Cartridge

599.00 ден.
€ 9.76

Сериски број: HP280

Количина: пар.

Бренд: Premium

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Капацитет: ~2.700 страни

Компатибилен за следниве модели:

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn
HP LaserJet Pro 400 MFP M425dw
HP LaserJet Pro 400 Printer M401dne
HP LaserJet Pro 400 Printer M401a
HP LaserJet Pro 400 Printer M401d
HP LaserJet Pro 400 Printer M401dn
HP LaserJet Pro 400 Printer M401dw
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3799.00 ден./€ 61.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.