Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Pavilion x360 14-dh0026na (7BT48EA)

33990.00 ден.
€ 552.68

Сериски број: 7BT48EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-8145U (2.10GHz with Turbo Boost 3.90GHz, 4MB, 2 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2400MHz SDRAM (1x8GB)
 Графичка картица  Intel UHD Graphics 620
 Видео меморија  /
 Хард диск  1TB SATA 5400rpm
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  35.6 cm (14") diagonal FHD IPS micro-edge WLED-backlit multitouch-enabled edge-to-edge glass (1920 x 1080)
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11b/g/n/ac (1x1) and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  Full-size island-style ash gray keyboard
 Надворешни портови
 1 x USB 3.1 Type-C; 2 x USB 3.1 Type-A
 1 Microphone-in
 
1 Headphone-out
 1 x HDMI
 Димензии  324 x 222 x 20 mm 
 Тежина  1,65 kg
 Безбедност  Kensington Nano Security Slot™
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5PQ00EA)

33990.00 ден./€ 552.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77...

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (5TK28EA)

47490.00 ден./€ 772.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.