Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP ProBook 450 G6 (5TL50EA)

Download Pdf
48490.00 ден.
€ 788.46

Сериски број: 5TL50EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор Intel® Core™ i5-8265U (1.60 GHz up to 3.90GHz Turbo Boost, 6MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 (1x16GB) доплата за RAM меморија 4GB; 8GB; 16GB
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 620
 Видео меморија  NVIDIA® GeForce® MX130 (DDR5 dedicated 2GB)
 Хард диск  256 GB PCIe® NVMe™ SSD + 1TB SATA 5400rpm
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" LED-backlit FHD IPS anti-glare (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Realtek RTL8111HSH Gigabit Ethernet
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 9560 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® şi Bluetooth® 5, non-vPro™
 Тастатура  Full-size island-style, spill resistant keyboard; 720p HD webcam
 Надворешни портови
 1 USB 3.1 Type-C™ Gen 1 (Power delivery, DisplayPort™)
 2 USB 3.1 Gen 1
 1 USB 2.0
 1 HDMI 1.4b
 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 SD
 Димензии  364 mm (W) x 256 mm (D) x 19 mm (max H)
 Тежина  2 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  65W AC Adapter, 3-cell 45WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS 3.0
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G5 (2RS12EA)

41490.00 ден./€ 674.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G7 (6BP37EA)

17490.00 ден./€ 284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G6 (6HL65EA)

30990.00 ден./€ 503.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.