Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

4490.00 ден.
€ 73.01

Сериски број:

Бренд: OSCOO

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Capacity  16GB
 Generation  DDR4
 Frequency  2400 MHz
 Transmission Standard  PC4 - 19200
 Interface  260 pin
 Sequential  17 - 17 - 17
 Working voltage  1.2V
 DImensions  69 x 30 mm

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.65
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

3190.00 ден./€ 51.87
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.