Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

Projector OWLENZ SD300

12490.00 ден.
€ 203.09

Сериски број: SD300

Бренд:

Категорија: Додатоци

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Image system  LCD
 Lamp  LED (30.000 часа)
 Resolution (резолуција)  1280 x 768
 Lens  F=188
 Image size (големина на слика)  42 - 120 inch (1100 мм х 3.120 мм) 
 Projection distance (растојание)  1.35 m - 3.68 m 
 Color  18000K
 Input voltage  AC 100-220V
 Power  129W
 Operation system  Android 6.0 (CPU ARMCA53, 1.5 GHz, RAM 1GB) 
 Interfaces
 2xHDMI, 2xUSB, USB 3.0, SD, VGA, AV, WiFi, Bluetooth, Touchpad
 Output  Speakers 2 x 2W
 Working temperature (работна температура)  5 - 35oC
 Weight (тежина)  2,75 kg
 Size (димензии)  260 x 220 x 100 mm
 Operation mode  Manual / Remote control (далечински управувач), 10m Distance

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.65
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD KingSpec 480GB

3190.00 ден./€ 51.87
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.