Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet Ink Advantage 3835

Download Pdf
3690.00 ден.
€ 60.15

Сериски број: F5R96C

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА ДА

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 8.5/А4 стр/мин ц/б, 6 стр. мин колор
 Технологија на печатење Инкџет (колор)
 Број на бои 2 (black, tri-colour), еден црн и три-колор кертриџи
 Макс. резолуција на печатење до 1200 x 600 dpi, до 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно макс. 1.000 стр. месечно (100 - 300 стр)
 Екран 5.5 см монохром дисплеј - Hi-Res
 Факс инфо 4 секудни за една страна
 Оперативни системи Windows® 7/810, Windows Vista®, Microsoft® Windows® XP (SP2)* or
higher; Mac OS X v10.5 or v10.6
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 6.5 стр/мин ц/б , до 5.5 стр/мин колор
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 600 х 300dpi 
 Тип на скенер Flatbat со ADF (автоматски додавач на хартија за 35 листа)
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 100 листа
 Печатење без маргини подржано
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелно
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0, Телефонска линија, Wi-Fi
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 290 гр.
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 450 x 572 x 270 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 5,6 кг ), надвор од кутија ( 5,6 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, вклучен УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 684.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5990.00 ден./€ 97.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.