Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

Office Home & Business 2019

14690.00 ден.
€ 239.45

Сериски број: T5D-03245

Количина: пар.

Бренд: Microsoft

Категорија: Додатоци

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Потребни карактеристики:

 

PC: Microsoft account • Internet access • Windows 10 • 1.6 GHz, 2-core processor  • 4 GB, 2 GB (32bit) RAM • 4 GB available disk space • 1280× 768 screen resolution.

 

Mac: Microsoft account • Internet access • Intel processor • 4 GB RAM •  10 GB available disk space • Mac OS Extended or APFS • 1280 × 800 screen resolution.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Spectre USB-C™ Travel Doc...

6190.00 ден./€ 100.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

SSD OSCOO 1TB M.2 NVMe

8190.00 ден./€ 133.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Компатибилен адаптер Acer, A...

1000.00 ден./€ 16.3
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.