Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP DeskJet Ink Advantage 3785 All-in-One

Download Pdf
2990.00 ден.
€ 48.62

Сериски број: T8W46C

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 8/А4 стр/мин ц/б, 5,5 стр. мин колор
 Технологија на печатење Инкџет (колор)
 Број на бои 2 (black, cyan, magenta, yellow), црн (360 стр.) и еден три-колор (200 стр) кертриџ
 Макс. резолуција на печатење до 600 dpi, до 4800x1200 dpi  за колор
 Предвиден број на стр. месечно од 50 до 200 страни (до 1.000 страни
 Оперативни системи Microsoft® Windows® 7/1 x64*, Windows® 7*, Windows Vista® x64, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home; Mac OS X v 10.4.x, Mac OS X v 10.5, Mac OS X v 10.6**; Linux. *Windows® 7 Ready
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 4 стр/мин ц/б , до 2,5 стр/мин колор
 Зголемување.намалување на копија 0 %
 Резолуција на копирање 600dpi
 Тип на скенер Single page document feeder 
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...48-bit
 Максимална големина на скен 355 mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 60
 Печатење без маргини /
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х USB 2.0; WiFi
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија до 300 гр за фото хартија
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 433 x 177 x 141 mm )
 Тежина на производот со кутија ( 3,34 ), надвор од кутија ( 2,3 кг ) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 2х кертриџи, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

89990.00 ден./€ 1463.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.