Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 130A/126А Set Compatible Laser Toner Cartridge

2999.00 ден.
€ 48.88

Сериски број: HP350A

Количина: пар.

Бренд: Premium

Категорија: Потрошен материјал

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Цена по парче - 750 денари

 

Компатибилни за следниве модели:

HP Color LaserJet Pro MFP M176n 
HP Color LaserJet Pro MFP M177fw
HP Colro LaserJet Pro MFP M175a
HP Color LaserJet Pro MFP M175nw
HP Color LaserJet Pro CP1025 Printer
HP Color LaserJet Pro CP1025 Printer
HP Color LaserJet Pro CP1025nw Printer
HP Color LaserJet Pro CP1025nw Printer
HP TopShot Color LaserJet Pro M275 MFP

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 11 Cyan Printhead

3699.00 ден./€ 60.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 10 Black Ink Cartridge

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 35A Black LaserJet Toner ...

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.