Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

10990.00 ден.
€ 179.14

Сериски број: CE863A

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Резервни делови

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА ДА

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 20/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење Ласерски (колор)
 Број на бои 4 (black, magenta, cyan, yellow) - црн - 4.000 копии, колорните за по 2.600 копии
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 1000 до 2500 страни, макс 40.000
 Меморија 192 MB
 Потрошен матријал HP CE410/411/412/413
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 20 стр/мин ц/б
 Тип на скенер Flatbat, ADF.
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi - 30 bit
 Максимална големина на скен 297mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 250 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 150 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) автоматски дуплекс
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 Hi-Speed USB 2.0 port; 1 Host USB port (front-panel); 1 Fast Ethernet 10/100Base-TX network port
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60- 220 gr/m2
 Димензии на производот 420 x 483 x 500 mm
 Тежина на производот 29,4 kg
 Гаранција 3 месеци

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 65W Smart Adapter

1799.00 ден./€ 29.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP USB-C Travel Adapter 65W

2699.00 ден./€ 43.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.